Portal geograficzny GeoZone - geografia fizyczna i geografia ekonomiczna, olimpiada geograficzna, matura, testy geograficzne, państwa świata, stolice, dane statystyczne, quizy - serwis geograficzny
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 98105 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Elektroniczne publikacje biznesowe


  8 najważniejszych pytań...  (258.99 KB)
... by skutecznie promować swój biznes i nigdy już nie utopić pieniędzy w nieskutecznej reklamie. Krótka, ale treściwa publikacja.

dodano: 13. czerwca 2006

  Jak napisać Biznes Plan  (194.97 KB)
Nie każdy, kto rozpoczyna i prowadzi działalność, rozpoczyna od biznes planu, ale posiadanie go niewątpliwie pomaga. Jeżeli szukasz funduszy u inwestorów, z pewnością będziesz potrzebował obszernego biznes planu, który jest dobrze przemyślany i stworzony zgodnie z rozumowaniem biznesowym. Ta publikacja pomoże Ci w tym.

dodano: 13. czerwca 2006

  Jak nie zostać spamerem...  (320.83 KB)
... czyli co robić, jak pisać i jak wysyłać e-maile, by nie mieć na bakier z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Porusza zagadnienia rozsyłania reklam poprzez pocztę elektroniczną.

dodano: 13. czerwca 2006

  Wszystko, co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach...  (304.12 KB)
... by się w nich skutecznie promować. Publikacja porusza tematy szeroko pojętej optymalizacji stron internetowych w celu umocnienia pozycji strony w wyszukiwarkach. Dzięki wskazówkom z tego e-booka GeoZone ma obecnie 700 odwiedzin dziennie.

dodano: 13. czerwca 2006Elektroniczne publikacje biznesowe.
GeoZone.pl © 2004-2023 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]