Dział dane statystyczne to zebrane w tabele statystyczne opracowania z zakresu: geografia fizyczna, geografia społeczna i geografia ekonomiczna.
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 95730 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Ludność: Zatrudnienie wg sektorów w % ogółu zatrudnionych


krajrokI sektor [%]II sektor [%]III sektor [%]
Holandia20012,821,276
USA20012,422,675
Kanada20012,822,774,5
Norwegia20013,921,674,5
W. Brytania20011,424,873,8
Argentyna2000722,770,3
Francja20004,126,369,6
Austria20015,529,864,7
Finlandia20015,626,967,5
Niemcy20012,632,465
Tajlandia200048,81932,2
Japonia20014,930,564,6
Włochy20015,231,663,2
Grecja20011623,460,6
Węgry20016,234,259,6
Rosja199911,829,458,8
Słowacja20016,237,656,2
Czechy20014,74055,3
Polska200119,130,550,4
Chiny200046,917,535,6


Dane statystyczne: Ludność: Zatrudnienie wg sektorów w % ogółu zatrudnionych.
GeoZone.pl © 2004-2017 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]