Dział dane statystyczne to zebrane w tabele statystyczne opracowania z zakresu: geografia fizyczna, geografia społeczna i geografia ekonomiczna.
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 95875 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Przemysł: Produkcja energii elektrycznej wg rodzajów elektrownii


Krajcieplnewodnejšdrowegeotermalne
USA71,28,919,40,5
Chiny82,316,51,2-
Japonia60,98,829,90,4
Rosja66,519,114,40
Niemcy65,94,229,90
Francja1114,574,30,2
Indie82,115,12,50,3
Wielka Brytania70,93,1260
Włoch79,418,8-1,8
RPA921,76,3-
Polska96,93,1--
Norwegia0,699,4-0
Holandia950,14,30,6
Belgia40,21,8580
Czechy74,84,121,1-


Dane statystyczne: Przemysł: Produkcja energii elektrycznej wg rodzajów elektrownii.
GeoZone.pl © 2004-2017 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]