Dział dane statystyczne to zebrane w tabele statystyczne opracowania z zakresu: geografia fizyczna, geografia społeczna i geografia ekonomiczna.
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 95727 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Rolnictwo: Zbiory i plony zbóż (2002)


krajwaga [mln t]udział w świecie [%]plony z ha [dt]
świat2029,410030,8
Chiny40219,849,6
St. Zjedn. Ameryki298,714,755,7
Indie213,610,523,4
Rosja84,74,220,3
Francja69,13,474,3
Indonezja60,9340,8
Brazylia50,42,528
Niemcy43,42,162,5
Bangladesz39,8233,5
Ukraina381,927,4
Wietnam36,41,843,9
Kanada35,41,722,9
Turcja31,91,622,8
Argentyna321,632,9
Tajlandia30,51,526,9
Meksyk27,71,427,8
Pakistan26,81,322,1
Polska271,332,4
Wlk. Brytania23,11,171,2
Nigeria22,11,110,5
Włochy221,150,8
Myanmar22,81,133,1
Egipt19,5171,5


Dane statystyczne: Rolnictwo: Zbiory i plony zbóż (2002).
GeoZone.pl © 2004-2017 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]